Nu91

19 COLOFON Zorg anno NU is het verenigingsblad van NU‘91, beroepsorganisatie van de verpleging en verzorging. JAARGANG 28, NUMMER 160 Hoofdredactie: Loes van Vugt Eindredactie: Barbara Koudijs, Loes van Vugt Redactie: Jeroen Dokter, Michel van Erp Medewerkers aan deze uitgave: Barbara Koudijs, Dieke Feliksdal, Eveline Baarsma, Isaac Jansen, Jeroen Dokter, Karin Weerts, Loes van Vugt, Marloes te Pas, Michel van Erp, Monique Kempff, Paul van der Wiel Foto/illustratiecredits: Vincent van den Hoogen (cover en pag. 14-15), Joris den Blaauwen (pag. 2), Simone-Michelle de Blouw (pag. 3 en 13), Izusec (pag. 4-5), Isaac Jansen (pag. 6 en 9), sudok1 (pag. 8), Victor Meijer (pag. 10), Raymond van Olphen (pag. 11-12). Redactieadres: Bernadottelaan 11, Postbus 6001, 3503 PA Utrecht, redactie@nu91.nl Vormgeving: Curve Mags and More, Haarlem Advertentie-exploitatie: NU’91, communicatie@nu91.nl Uitgever NU’91, Utrecht, ISSN 0927 - 4774 De in Zorg anno NU verkondigde stand- punten of meningen zijn niet noodzakelijk de standpunten en meningen van NU’91. Adresgegevens hoofdkantoor NU’91 en regio’s: Postbus 6001, 3503 PA Utrecht T 030-296 41 44 Regio’s: Groningen, Friesland, Drenthe: Richard Wisman r.wisman@nu91.nl Overijssel, Gelderland: Gorrit Smit g.smit@nu91.nl Utrecht, Flevoland: Ymke Hylkema y.hylkema@nu91.nl Noord-Holland: Esther Tibbe e.tibbe@nu91.nl Limburg, Noord-Brabant: Peer Meesters p.meesters@nu91.nl Zeeland, Zuid-Holland: Mark Froklage m.froklage@nu91.nl NU’91 Serviceloket: maandag t/m vrijdag van 9.00 - 21.00 uur. T. 030 - 296 41 44, serviceloket@nu91.nl Website: www.nu91.nl Opzegging van het NU’91-lidmaatschap kan halfjaarlijks. Dit dient schriftelijk te geschieden vóór 1 mei of vóór 1 november. De opzegging gaat respectievelijk per 1 juli of 1 januari in. NU… EVEN VOORSTELLEN Mijn naam is DIEKE FELIKSDAL. Sinds november ben ik in dienst bij NU’91 als beleidsmedewerker. Anja Cremers gaat met pensioen en draagt haar functie aan mij over. Graag stel ik me alvast op papier aan jullie voor! Ik ben gezondheidswetenschapper en coach en heb ervaring binnen de gezondheidszorg als dokters­ assistent en kinderverpleegkundige. Via huisartsenpraktijken, (acade­ mische) ziekenhuizen, gehandi- captenzorg, verslavingspsychiatrie, kinderhospice, thuiszorg en een kenniscentrum ben ik geland bij NU’91. Wat mij drijft is een toekomst van krachtige, zichtbare en invloedrijke professionals in de gezondheidszorg. Naast actualiteiten en beroeps-in­ houdelijke ontwikkelingen ben ik graag bezig met leiderschap voor professionals in de gezondheidszorg. Wat mij betreft gaat leiderschap hét verschil maken in de ontwikkelingen en uitdagingen van NU en de toe­ komst. Leiderschap is voor mij het varen van je eigen koers in afstem­ ming met de ander! Wil je verder kennismaken of eens sparren? Je kunt mij bereiken via mijn e-mail: d.feliksdal@nu91.nl BEDANKT! NU’91 bedankt ANJA CREMERS voor haar jarenlange tomeloze inzet als beleidsmedewerker en wenst haar een heel fijn pensioen toe met ook daar weer vele leuke nieuwe uitdagingen! SERVICE

RkJQdWJsaXNoZXIy Mjg1NzY=