x

optimale ervaring

Als u optimaal van onze website wilt genieten, raden we u aan uw browser bij te werken naar de meest recente versie.
chrome mf ie
Inloggen

Error message

Error message Error message Error message Error message

×
Vakbondsconsulenten in de instelling

In verschillende instellingen zijn NU'91 vakbondsconsulenten actief. Namens NU'91 doet de vakbondsconsulent de eerstelijnsopvang binnen de instelling. Heb je bijvoorbeeld een vraag over je arbeidsovereenkomst, de CAO of arbeidstijdenwet, of heb je een conflict met je leidinggevende, dan is de vakbondsconsulent hét aanspreekpunt binnen je instelling.

De vakbondsconsulent..

  • beantwoordt rechtspositionele en inhoudelijke vragen van alle medewerkers 
  • helpt bij het helder krijgen van vragen/problemen van medewerkers 
  • beoordeelt waar het probleem het beste behandeld kan worden 
  • kan je ondersteunen bij moeilijke gesprekken met je leidinggevende
  • geeft (ongevraagd) advies aan de organisatie over P&O zaken 

De functie van vakbondsconsulent is formeel opgenomen in de CAO, de werkgever stelt de vakbondsconsulent dus ook in staat om zijn/haar functie uit te voeren. De vakbondsconsulent heeft direct contact met belangenbehartigers en het serviceloket van NU'91.
Download voor meer informatie over deze interessante functie de flyer: Vakbondsconsulent, iets voor jou?

In de volgende instellingen zijn momenteel NU'91 vakbondsconsulenten actief:

 

  WERKGEVER

VAKBONDS-CONSULENT

EMAIL

ALTRECHT

Gerco Bolk

g.blok@altrecht.nl

AMARANT

Marion van den Bemd

cvandenbemd@ziggo.nl

AMARANT

Jacques Matheeuwsen

j.matheeuwsen@amarant.nl

AMC

Else Schop

elseschop@nu91-vakbondsconsulent.nl

AMPHIA ZIEKENHUIS

Gerard Groeneveld

gerardgroeneveld@nu91-vakbondsconsulent.nl

AMSTA

Rignald Sophia

rignaldsophia@nu91-vakbondsconsulent.nl

ANTES GROEP Marcel Oskam m.oskam@deltapsy.nl

ANTONIUSMESOSGROEP

André Schalken

andreschalken@home.nl

ARKIN

Marjon Havermans

marjonhavermans@nu91-vakbondsconsulent.nl

BRIJDER / PARNASSIA

Anita Raat

anita.raat@brijder.nl

CATHARINA ZIEKENHUIS

Margret Kortooms

vakbondsconsulentnu91@catharinaziekenhuis.nl

CELLO

Hans van Dijk

hansvandijk@nu91-vakbondsconsulent.nl

DE HAVEN Corina Koelewijn cokoelewijn@dehaven.nu

HOOGSTRAAT, DE

Rita van Wingen

amorgo@deflyingdutchman.nl

DIAKONESSEHUIS UTRECHT

Meyke den Dekker

meykedendekker@nu91-vakbondsconsulent.nl

ELIZABETH TWEE STEDEN

Geertje van der Plas

vakbondsconsulent@elisabeth.nl

EMERGIS

Maarten Draijer

draijer@emergis.nl

FLORENCE ZORG ST

Marco Fliers

marco.fliers@nu91-vakbondsconsulent.nl

FRANCISCUS GASTHUIS ST

Ineke Reeders

i.reeders@sfg.nl

FUNDIS

Wim van Dobben

wimvandobben@nu91-vakbondsconsulent.nl

GGZ BREBURG

Peter Tieleman

p.tieleman@ggzbreburg.nl

GGZ CENTRAAL

Jolieke Kuulker

vakbondsconsulentnu91@ggzcentraal.nl

GGZ Drenthe Rudy van der Wijk Nu91@ggzdrenthe.nl

GGZ INGEEST

Yvonne van Honschoten

yvonnevanhonschoten@nu91-vakbondsconsulent.nl

GGZ NOORD EN MIDDEN LIMBURG

Marjos Bardoel

mbardoel@vvgi.nl

HWW ZORG

Tineke du Chatinier

tinekeduchatinier@nu91-vakbondsconsulent.nl

KENNEMER GASTHUIS

Joris Ruhe

Jorisruhe@nu91-vakbondsconsulent.nl

KONINKLIJKE VISIO

Yvonne Bergmans

 yvonnebergmans@visio.org

LENTIS

Maaike Gorter

nu91@lentis.nl

LUMC Hanneke Passchier  hannekepasschier@nu91.net

LUNETZORG

Erik Mandigers

e.mandigers@lunetzorg.nl

MAGENTAZORG

Andy van Tilburg

andyvantilburg@nu91-vakbondsconsulent.nl

MARENTE

Jacqueline Groenewoud

j.groenewoud@nu91-vakbondsconsulent.nl

MAXIMA MEDISCH CENTRUM

Anneke Schrap

annekeschrap@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEANDER MC

Pien van Klaveren

pienvanklaveren@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEDIANT

Paul Wessels

paulwessels@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEDISCH SPECTRUM TWENTE
Heidi Cruiming

h.cruiming-horenberg@mst.nl

MEREM

Carla Verhoeff

carla.v.vakbondsconsulente@gmail.com

MONDRIAAN ZORGGROEP

Johan Brugmans

j.brugmans@mondriaan.eu

OLGV

Vanessa Stolk

v.stolk@olvg.nl

PERGAMIJN

Ivonne Heijne

ivonneheijne@nu91-vakbondsconsulent.nl

PLURYN

Mark Rutten

markrutten@nu91-vakbondsconsulent.nl

PRISMA

Nils Fokken

nilsfokken@nu91-vakbondsconsulent.nl

PROMENS  CARE

Marcel Renard

marcelrenard@nu91-vakbondsconsulent.nl

PROTEION

Andy Vrolijkx

andyvrolijkx@proteion.nl

RADBOUD UMC

Marc Snippert

marcsnippert@nu91-vakbondsconsulent.nl

RIJNSTATE

Gemmy Weijers / Piet van Kessel

rijnstate@nu91-vakbondsconsulent.nl

RIVAS

Magda Steffens

magdabor@nu91-vakbondsconsulent.nl

RIVIERDUINEN

Paula Kneijber

nu91vakbond@gmail.com

S HEERENLOO

Ada Faas

adafaas@nu91-vakbondsconsulent.nl

SEVERINUS

Lilian van Overbruggen

Lilian.van.Overbruggen@severinus.nl

ST. LAURENS

Sander Smits

sandersmits@nu91.net

SVRZ

Liset Bauwens

lisetbauwens@nu91-vakbondsconsulent.nl

TRAGEL STG

Erwin de Bruijn

erwindebruijn@nu91-vakbondsconsulent.nl

TWENTSE ZORGCENTRA Karin Rijzebol Karin.Rijzebol@detwentsezorgcentra.nl

TWB

Chantal van Loon

chantalvanloon@nu91-vakbondsconsulent.nl

TWENTSE ZORGCENTRA Karin Rijzebol Karin.Rijzebol@detwentsezorgcentra.nl

VIERCURI

Toos de Wit

Toosdewit@nu91-vakbondsconsulent.nl

VIVA! ZORGGROEP

Rene van As

renevanas@nu91-vakbondsconsulent.nl

VIVENT

Jos Kaldenhoven

joskaldenhoven@nu91-vakbondsconsulent.nl

YULIUS

Frank Deijs

vakbondsconsulent@yulius.nl

ZIEKENHUISGROEP TWENTE

Hans van den Bosch

hansnvam@home.nl

ZORGACCENT & THUISZORG NW TWENTE

Lida van der Pol

l.vanderpol@zorgaccentweb.nl

ZORGGROEP NOORD EN MIDDEN LIMBURG

Koen Geenen

vakbondsconsulent.nu91@dezorggroep.nl

ZUYDERLAND

Stephan Prinsen

s.prinsen@orbisconcern.nl

ZUYDERLAND

 

atriummcparkstad@nu91-vakbondsconsulent.nl