x

optimale ervaring

Als u optimaal van onze website wilt genieten, raden we u aan uw browser bij te werken naar de meest recente versie.
chrome mf ie
Inloggen

Error message

Error message Error message Error message Error message

×
Vakbondsconsulenten in de instelling

In verschillende instellingen zijn NU'91 vakbondsconsulenten actief. Namens NU'91 doet de vakbondsconsulent de eerstelijnsopvang binnen de instelling. Heb je bijvoorbeeld een vraag over je arbeidsovereenkomst, de CAO of arbeidstijdenwet, of heb je een conflict met je leidinggevende, dan is de vakbondsconsulent hét aanspreekpunt binnen je instelling.

De vakbondsconsulent..

  • beantwoordt rechtspositionele en inhoudelijke vragen van alle medewerkers 
  • helpt bij het helder krijgen van vragen/problemen van medewerkers 
  • beoordeelt waar het probleem het beste behandeld kan worden 
  • kan je ondersteunen bij moeilijke gesprekken met je leidinggevende
  • geeft (ongevraagd) advies aan de organisatie over P&O zaken 

De functie van vakbondsconsulent is formeel opgenomen in de CAO, de werkgever stelt de vakbondsconsulent dus ook in staat om zijn/haar functie uit te voeren. De vakbondsconsulent heeft direct contact met belangenbehartigers en het serviceloket van NU'91.
Download voor meer informatie over deze interessante functie de flyer: Vakbondsconsulent, iets voor jou?

In de volgende instellingen zijn momenteel NU'91 vakbondsconsulenten actief:

 

  WERKGEVER

VAKBONDS-CONSULENT

EMAIL

ADELANTE Joep Verberkt

joepverberkt@nu91.net

ALTRECHT

Gerco Bolk

g.blok@altrecht.nl

ST. ANTONIUS ZH Meriam Bemelmans vakbondsconsulent@antoniusziekenhuis.nl

AMARANT

Marion van den Bemd

cvandenbemd@ziggo.nl

AMARANT Maud Menke maudmenke@ziggo.nl
AMC Stefan Schell Stefanschell@nu91.net

AMPHIA ZH

Gerard Groeneveld

gerardgroeneveld@nu91-vakbondsconsulent.nl

AMSTA

Rignald Sophia

rignaldsophia@nu91-vakbondsconsulent.nl

ARKIN

Marjon Havermans

marjonhavermans@nu91-vakbondsconsulent.nl

CARINOVA Gerria Krijt gerriakrijt@nu91.net

CATHARINA ZH

Margret Kortooms

margretkortooms@nu91.net

COSIS Marcel Renard marcelrenard@nu91-vakbondsconsulent.nl

DIAKONESSEHUIS UTRECHT

Meyke den Dekker

meykedendekker@nu91-vakbondsconsulent.nl

EMERGIS

Maarten Draijer

draijer@emergis.nl

FLORENCE ZORG

Marco Fliers

marco.fliers@nu91-vakbondsconsulent.nl

FRANCISCUS GASTHUIS

Ineke Reeders

i.reeders@sfg.nl

FUNDIS

Wim van Dobben

wimvandobben@nu91-vakbondsconsulent.nl

GGZ BREBURG

Peter Tieleman

p.tieleman@ggzbreburg.nl

GGZ CENTRAAL

Jolieke Kuulker

vakbondsconsulentnu91@ggzcentraal.nl

GGZ Drenthe Rudy van der Wijk Nu91@ggzdrenthe.nl
GGZ InGeest Yvonne van Honschoten Yvonnevanhonschoten@nu91.net

HWW ZORG

Tineke du Chatinier

tinekeduchatinier@nu91-vakbondsconsulent.nl

KONINKLIJKE VISIO

Yvonne Bergmans

 yvonnebergmans@visio.org

LENTIS

Maaike Gorter

nu91@lentis.nl

LUNETZORG

Monique Swinkels

m.swinkels@lunetzorg.nl

MAGENTAZORG

Andy van Tilburg

andyvantilburg@nu91-vakbondsconsulent.nl

MARENTE

Jacqueline Groenewoud

j.groenewoud@nu91.net

MAXIMA MEDISCH CENTRUM

Anneke Schrap

annekeschrap@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEANDER MC

Pien van Klaveren

pienvanklaveren@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEDIANT

Paul Wessels

paulwessels@nu91.net

MEDISCH SPECTRUM TWENTE Sabine van het Bolscher vakbondsconsulent@mst.nl

MONDRIAAN

Johan Brugmans

j.brugmans@mondriaan.eu

NOORDWEST ZIEKENHUIS GROEP Anja van Dijk anjavandijk@nu91.net

PERGAMIJN

Ivonne Heijne

ivonneheijne@nu91-vakbondsconsulent.nl

PROTEION

Andy Vrolijkx

andyvrolijkx@proteion.nl

RADBOUD UMC

Dian Voortman

dian.voortman@radboudumc.nl

RIJNSTATE

Piet v Kessel

Lucy Brandriet

rijnstate@nu91-vakbondsconsulent.nl

S HEERENLOO

Ada Faas

adafaas@nu91-vakbondsconsulent.nl

SPAARNE GASTHUIS Ellen Meuleman ellenmeuleman@nu91.net
ST. ANNA ZORGGROEP Marcel van Loon vakbondsconsulentNu91@st-anna.nl

ST. LAURENS

Sander Smits

sandersmits@nu91.net

SVRZ

Liset Huisman

lisethuisman@svrz.nl

TRAGEL Hans van Pinxteren hansvanpinxteren@nu91.net

TWB

Chantal van Loon

chantalvanloon@nu91-vakbondsconsulent.nl

VINCENT VAN GOGH Marjos Bardoel mbardoel@vvgi.nl

VIVENT

Jos Kaldenhoven

joskaldenhoven@nu91-vakbondsconsulent.nl

YULIUS

Frank Deijs

vakbondsconsulent@yulius.nl

ZG TWENTE

Claudia Hesselink
Dillys de Vos

zgt@nu91.net

ZUYDERLAND

Stephan Prinsen

stephanprinsen@nu91.net

ZUYDERLAND Ernst Roelofs e.roelofs@zuyderland.nl